Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation2009 gegužės 10d. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija  surengė Lietuvos Field target čempionato 2009 2 etapą.

Visi šauliai buvo paskirstyti i 4 kategorijas:
1) FT1 (РСР šautuvai );
2) FT2 (spyruokliniai šautuvai);
3) HFT1 (PCP šautuvai);
4) HFT2 (spyruokliniai šautuvai)
Viso buvo įrengta 25 šaudymo takelių (po 2 taikinius takelyje). Maksimalus galimu taškų skaičius FT1 ir FT2 kategorijose buvo galimas 50 (50 taikinių). HFT1 ir HFT2 kategorijose 150. nes už nuversta taikinį buvo skiriami 3 taškai, už pataikymą į siluetą nenuvertus taikinio 1 taškas, nepataikius net i siluetą – 0 taškų.
Dauguma taikinių buvo išdėstyti laukuose ir reikėjo labai pasistengti nuversti toliau stovintį taikinį dėl nenuspėjamo vėjo, taip pat buvo įrengti takeliai miške kur taip pat negalima buvo atsipalaiduoti, nes taikiniai buvo išdėstyti taip kad sunku buvo rasti patogią šaudymo poziciją, kad matytųsi pataikymo (kill) zona ir netrukdytu visokios šakeles, žoleles šaudymo linijoje.
Neapsiejo ir be persišaudimu (kai šauliai per varžybas surenka vienodą tašku skaičių, persišaudoma tik dėl prizinių vietų)
Ir vėl FT1 kategorijoje už 3 vieta persišaudinėjo Gediminas Vasiliauskas tik šį kartą su Konstantinu Goriajevu. Šį kartą 3 vietą neatiteko Gediminui, Konstantin Goriajev parodė geresnį rezultatą šaudant pozicijoje nuo kelio.
FT2 kategorijoje persišaudinėjo Aurelijus Šumskis ir Marius Šlapikas dėl 2 vietos. Po įtemptos kovos 2 vietą iškovojo Aurelijus Šumskis.
Pirmos penkios vietos kiekvienoje kategorijoje buvo apdovanojamos diplomais, o pirmos 3 vietos medaliais.
Ačiū visiems dalyvavusiems, ypač atvažiavusiems iš kitų miestu, taip pat ir iš kitos šalies (šauliai iš Latvijos jau tradiciškai dalyvauja Lietuvoje rengiamose varžybose ir gana sėkmingai) HFT1 kategorijoje Andrejs Andrejevs ūžime pirmą vietą o Valerijs Silins užėmė 3 vietą HFT2 kategorijoje.

Iki susitikimo per sekančias varžybas!

Varžybų rezultatai
Varžybų nuotraukos

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo