Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 10:36 pm



Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
 LFTSA tikslai (prioritetai) 
Autorius Žinutė

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Šiaip galėčiau su interneto svetaine padėti. Techniškai gerai suprantu kaip jos veikia. Dizaino nemoku daryti, bet jei reikia galiu ir paveiksliukus patvarkyti.


2016-04-30, 4:30 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2012-11-22, 6:16 pm
Pranešimai: 77
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Del geros dovanos reiktu ziuret is kito galo.Pas mus rimtos problemos su varzybu organizavimu(ner kam dirbt).O kad kazkas tai daris ir dar jam nepatogiu laiku,nesitiki.


2016-05-02, 9:10 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Vidai,

puikiai suprantu tavo skepticizmą. Tačiau nuo to ir pradėjau visą diskusiją - kokie yra LFTSA prioritetai ir tikslai. Ir kaip geriausiai panaudoti esamus resursus.

Kaip žinai, mano laikas Lietuvoje yra gana ribotas, todėl ir siūlau(si) daryti reikiamus (jei jie iš tiesų pageidaujami) darbus per atstumą.

Dėl geros dovanos, kaip ir rašiau, bandysiu prieiti kitu kampu - surinksiu visą medžiagą, pasiūlysiu įgyvendinimo formulę. Juk kalba apie pavienis asmenis, o ne apie grupes. Jei bus grupės - dar geriau, bus šioks toks uždarbis ir tada tikėčiausi platesnio narių palaikymo. Bet tai tik galima ateitis. Suderinkim visas detales ir tada spręskim ar įmanoma įgyvendinti ar ne. Ar kaina verta pastangų.

Mano pasiūlymas dėl metodinių treniruočių nėra "master class", kurias tu minėjai. Paprastai pradžioje net normaliai 20 procentų taikinių numušt problema, o ne niuansai kaip iš 45 numuštų padaryti 48. Tiek remiantis mano pačio patirtimi, tiek ir keliais draugais, kuriuos bandau pripratinti - jau net po vienos treniruotės būna didelis savimi nusivylimas ir atrodo, kad šaudyti tai lyg šokti baletą - jei nepradėjai 6 metų, tai karjeros nepadarysi. Kiekvienas sugebėjimo lygis reikalauja savo priėjimo. Šiuo klausimu manau darysiu kitaip. Pirmiausiai pabandysiu suburti nedidelę grupę naujokų ( visų prašau, kas turi draugų ar jau bandžiusių - rašykit man jų kontaktus) ir pabandysime padaryti teorinius ir praktinius užsiėmimus. Reikia patikrinti ar tokie dalykai reikalingi, ar ne. Gal aš čia iš kitos planetos, o visiems kitiems to nereikia.


2016-05-02, 11:12 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
xatabyc rašė:
Informacija apie musu ankstesnius cempionatus buvo nuolat talpinama i kaimynu forumus.
Nuo siu metu, pradine info apie 2016 cempa patalpinta
1 rusu forume, Lietuvos bei Kaliningrado temose
1 baltarusiu forume
2 latviu forumuose
ir turejo buti patalpinta lenku forume, del kalbos barjero nepavyko. Jei su anglu k problemu neturi, gali pareklaminti musu FT/HFT cempa cia http://bron.iweb.pl/


Manau, kad tai yra puiku. Kokie bendri atsiliepimai? Kaip įtariu, tai viskas vyksta rusų kalba? Nors suprantu ją, bet rašyti tikrai nemoku. Būtų smagu, kad įmestum nuorodas, kur galima paskaityti, pažiūrėčiau kaip reaguojam.

Aš noriu pridėti daugiau anglų kalbos. Jei Sergej Zubenko savo video daro anglu kalba, manau tai rodo, kad vis dėl to didžioji dalis skaito angliškai. Aš žiūrių daug video ir tie trispalviai lipdukai iš praėjusių metų čempionato nuolat puikuojasi visame pasaulyje - čia superinis dalykas. Kai bendrauju su mėgėjais visame pasaulyje, daugumai nebereikia aiškinti kas ir kur ta Lietuva ir tai dėl wftc2015.

Ateityje būtų smagu padaryti Lithuania Open. bet nežinau realiai ar galima šaulių prisikviesti realiai.

Iš kitos pusės, aš suinteresuotas skleisti žinias apie LFTSA ir FT/HFT bendrai publikai ir Lietuvoje. Tačiau neatmetu, kad yra galimybė, kaip Vas sako, kad viskas yra paremta atsitiktinumu ir realiai jokie tiksliniai veiksmai neįtakoja naujų narių atsiradimo. Nepabandęs nesužinosi.

Realiai aš netikėjau, kad iš vis galima surasti rėmėjų tokiams sportui, o pasirodo, kad yra kas labai aktyvių pastangų dėka tai padaro. Tai įkvepia, kad daug ką galima nuveikti ta linkme dirbant. Aišku, viskas turi savo ribas.


2016-05-02, 11:27 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-03-10, 10:50 pm
Pranešimai: 16
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Antanai, būtų labai didelė pagalba jeigu apsiimtum pagelbėti ir su internetiniu puslapiu. Nes dabar kai reikia kažką ten įdėti Stasas prašo kompiuteristo, o tas pagal savo galimybes, ir realiai tai užsitesia. Situacija išties prasta, nes išsiderėta su AirArms jog jie taps pagrindiniu 2016 metų Lietuvos FT rėmėju, duos prizų bei pagrindinį prizą geriausiam metų šauliui - šautuvą. Už tai įsipareigojom juos reklamuoti savo internetiniame puslapyje, varžybų metu... ir iki šios dienos nesugebėjom įsidėti jų logo į lftsa.lt. Audrius Turskas maketuoja skrajutę, bet iki jos gal galėtume bent jau logo įsidėti... Nes po tokių įsipareigojų nevykdymų nepatogu prieš rėmėją, o ir noras toliau jų ieškoti dingsta.

Pagarbiai,
Andrius


2016-05-02, 2:12 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
sklandrius rašė:
Antanai, būtų labai didelė pagalba jeigu apsiimtum pagelbėti ir su internetiniu puslapiu. Nes dabar kai reikia kažką ten įdėti Stasas prašo kompiuteristo, o tas pagal savo galimybes, ir realiai tai užsitesia. Situacija išties prasta, nes išsiderėta su AirArms jog jie taps pagrindiniu 2016 metų Lietuvos FT rėmėju, duos prizų bei pagrindinį prizą geriausiam metų šauliui - šautuvą. Už tai įsipareigojom juos reklamuoti savo internetiniame puslapyje, varžybų metu... ir iki šios dienos nesugebėjom įsidėti jų logo į lftsa.lt. Audrius Turskas maketuoja skrajutę, bet iki jos gal galėtume bent jau logo įsidėti... Nes po tokių įsipareigojų nevykdymų nepatogu prieš rėmėją, o ir noras toliau jų ieškoti dingsta.

Pagarbiai,
Andrius


Tai kaip ir rašiau - jokių problemų. Galiu padėti, jei yra konkrečių užduočių. Pvz AA logtipas. Šiaip reikėtų ir prie įrašo apie 2016 čempionato, nes atrodo, kad ft ir hft prizai savaime atsirado.

Susisiekite su manim emailu ar PM ir padarysiu. Nėra ką čia per daug šnekėti.

Antanas


2016-05-02, 3:30 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
Informacija apie musu ankstesnius cempionatus buvo nuolat talpinama i kaimynu forumus.
Nuo siu metu, pradine info apie 2016 cempa patalpinta
...

prasau
http://forum.guns.ru/forummessage/23/971294-165.html
http://forum.guns.ru/forummessage/127/1785880-0.html
http://forum.ohota.by/viewtopic.php?f=88&t=19276
http://forum.sagittarius.lv/index.php?board=6.0
http://forum.airguns.lv/index.php/board,35.0.html
kaip ir minejau, jei tau neproblema anglu kalba, ar gali pareklamuoti musu cempa lenkijos forume http://bron.iweb.pl/?

kendo30 rašė:
Manau, kad tai yra puiku. Kokie bendri atsiliepimai? Kaip įtariu, tai viskas vyksta rusų kalba?

Zmones noretu, bet bijo ir/ar nezino kaip korektiskai persivezti ginkla per siena... (kalbu apie rusus ir baltarusius)

kendo30 rašė:
Realiai aš netikėjau, kad iš vis galima surasti rėmėjų tokiams sportui, o pasirodo, kad yra kas labai aktyvių pastangų dėka tai padaro. Tai įkvepia, kad daug ką galima nuveikti ta linkme dirbant. Aišku, viskas turi savo ribas.

Apie remima sukurta tema viewtopic.php?f=3&t=361, metu pradzioje bandziau kreiptis beveik i visas ginklu parduotuves, jiems buvo issiusti kvietimai paremti musu cempa, nesulaukiau nei vieno atsakymo...


2016-05-02, 4:32 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Pakalbėjau su rusais, ten nėra lengva dokumentus susitvarkyti. Ar yra kokia instrukcija ką reikia daryti? Manau panašiai yra ir su Baltarusijoje.

Beje ar reikia pagalbos AA logotipą įdėti į saitą?

Šaunuoliai kas įdėjo pranešimą į FB.


2016-05-03, 4:13 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
Ar yra kokia instrukcija ką reikia daryti?


Na kaip tau pasakius, instrukcija - tai RU/BY ir LT tam tikru teises aktu reikalavimai, kas liecia LT mes galime padeti, bet RU ar BY vidiniuose teises aktuose turi nusimanyti patys norintieji.


2016-05-03, 8:42 pm
Aprašymas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-10-21, 4:35 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Teisingai kalba Antanas.
Paantrinsiu,  kad aš taip pat čia buvau įtrauktas ir išlaikytas TIK vieno asmens pastangomis. Taip, tai Sklandrius. Ir AČIŪ jam.
Apskritai, tai žmogus labai, labai daug duodantis šiam sportui.

Kad FT Lietuvoje gyvuotų, reikia veikti išties aktyviau. Pasidaryti sau varžybas negana. Būtinos laisvosios treniruotės, patyrusių šaulių pamokos, aktyvesnis populiarinimas, patrauklios/patogios sąlygos varžybų dalyviams...

Kodėl aš ir kalbu apie patrauklesnės šaudyklos reikalingumą, akcentuoju  galimybę treniruotis ne tik poligone per varžybas, bet ir tokiomis sąlygomis, kokias turi kitos FT pažangios šalys. Suprantu,  kad tai nelengvas kelias, bet niekas ir nesakė,  kad bus lengva.

Kad imtasi inicijuoti treniruotes - labai gera žinia.  Įtariu ne daug kas apie tai sužinojo. Jei atsiranda svarbi  naujiena - parašykite man, papublikuosiu Facebook puslapyje.

P.s. Šaudyklos reikalams viršaičiu pasiskyriau pats, savo iniciatyva :)
Turintys minčių ir pasiūlymų ta tema - drąsiai rašykite man.

_________________
HW97


2016-05-13, 10:03 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Cituoti:
Kad imtasi inicijuoti treniruotes - labai gera žinia. Įtariu ne daug kas apie tai sužinojo. Jei atsiranda svarbi naujiena - parašykite man, papublikuosiu Facebook puslapyje.


Visa informacija ir naujienos skelbiamos forume, prasau dazniau lankytis ;)


2016-05-13, 1:12 pm
Aprašymas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2014-10-21, 4:35 pm
Pranešimai: 19
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Cituoti:
Visa informacija ir naujienos skelbiamos forume, prasau dazniau lankytis ;)


Štai šitaip atsiranda komunikacijos problemos.

_________________
HW97


2016-05-13, 1:47 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
:roll: db pradedu suprast zmones, kurie visa sita laika tempe LFTSA vezima...


2016-05-13, 2:09 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,

buvau truputi atitrūkęs.

Pritarsiu Audriui - jei ne Sklandrius, tai niekada nebūčiau į šį sportą atėjęs ar užsilaikęs.

Jei kas kada yra kvietęs - paprašykite meilo adresų.

Su Gera dovana viskas juda. Gavau visą informaciją, dabar reikia nuspręsti, kada galima būtų priimti žmones.

Kadangi šaudyklos neturim, tada reikia kviesti per treniruotes ar varžybas, Varžybų pradžioje būtų nelabai etiška, nes tai trukdytų šauliams susikaupti. Kaip patyrę šauliai pataria - gal po, kaip skaičiuojami taškai iki apdovanojimų?


2016-05-17, 1:49 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Kendo bandyk detaliau papasakoti apie gera dovana
kaip tu isivaizduoji kaip viskas vyks nuo A iki Z, gal ka patarsime.


2016-05-17, 5:30 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007