Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2024-03-28, 4:23 pm



Atsakyti į temą  [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
 LFTSA tikslai (prioritetai) 
Autorius Žinutė

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,

kaip naujas narys norėčiau pradėti diskusiją apie LFTSA kaip organizacijos tikslus ir veiklos kryptis. Patys tikslai yra išvardinti įstatuose. Tačiau mane labiau domina ne tiek formalūs, o kiek realūs prioritetai, kam yra skiriamas dėmesys ir pastangos, kokia yra ateities vizija.

Nesupraskite manęs neteisingai, aš nebandau jų tiesiog kvescionuoti, o norėčiau geriau suprati narių nuomonę. Esu naujokas ir iš pokalbių su nariais aiškaus vaizdo susidaryti nesugebėjau. Kiekvienas turi savo supratimą ir per daug apie tai negalvoja.

Esu dalyvavęs keliose sportine veikla užsiimančiose organizacijose, be to pastaruoju metu teko susidurti su užsienio šaudymo klubais. Kiekvienas iš jų turėjo labai skirtingus realius tikslus ir vizijas, nors teisiškai buvo kone identiški. Todėl tai labiau komandinės dvasios, o ne formalaus užrašymo reikalas. Beto, nematau didelio prieštaravimo tarp įvairiausių galimų tikslų ir įsivaizduoju, kad asocijuotos sporto organizacijos gali būti labai įvairios ir nebūtinai būti tik kraštutinės formos.

Pasistengsiu būti konkretesnis. Mano nuomone, tokio pobūdžio organizacijos gali būti tikrieji klubai, techniniai juridiniai asmenimys, besirūpinantys tam tikrų istatymuose numatytų teisių suteiktų tik organizacijom įgyvendinimu, ar tiesiog komercinės organizacijos tiekiančios mokamas paslaugas nariams ar bet kam kitam. Žinoma gali būti ir įvairūs tarpiniai variantai.

Pradėsiu nuo klubinės veiklos. Klubas, tai yra bendraminčių bendruomenė, kurios tiklas užsiimti veikla kartu. Tuo tikslu organizuojant bendrą veiklą, tikslinį ir asmeninį bendravimą, aktyviai keičiantis informacija ir vienas kitam padedant. Siekiant populiarinti veiklą, aktyviai skleidžiant informacija už klubo ribų, pritraukiant naujus narius, sudarant "šiltnamio" (turiu omeny aktyviai motyvuojant, uždegant, padedant, nukreipiant ir įtraukiant) sąlygas galimiems nariams.

Juridinė veikla yra kitokia. Ji iš principo remiasi individų poreikiu turėti savo atstovavimą. Panašiai kaip modernios profsajungos. Ty veikla skirta konkrečių tikslų įgyvendinimui, o ne bendruomenei kurti.

Komercinė (greičiausiai ne pelno siekianti) organizacija tiesiog teikia paslaugas, kurių dėl paslaugų specifiškumo negali teikti pelno siekiančios įmonės. Pvz FT/HFT varžybų organizavimas, technikos nuoma ir taip toliau. Pvz kulkiniam šaudyme galima beveik visas paslaugas nesudėtingai įsigyti (pvz šaudyklos nuoma), tačiau mūsų atžvilgiu nei viena įmonė mums reikalingų sąlygų nenori suteikti.


Ši tema mane sudomino, nes pradėjus užsiimti FT, buvau nustebintas bendruomenės nebuvimu. Taip, yra grupė žmonių, kurie turi individualius sutampančius tikslus, tačiau klubinės veiklos, kokią esu matęs kituose klubuose, neteko pamatyti. Gali būti, kad nebuvau reikiamu metu, reikiamoje vietoje. Tai yra viena iš priežasčių, kuri paskatino prisijungti prie LFTSA. Galiu pasakyti, kad varžybos, kuriose dalyvavau praeitą rudenį, buvo, mano nuomone, puikiai organizuotos. Tačiau bendrai paėmus komunikacijos organizacijoje ir su išoriniu pasauliu buvo mažoka. Gali būti, kad tokia situacija yra užkoduota LFTSA genuose - spręsti kiekviono nario individualius poreikius, kuo mažiau įdedant pastangų į pašalines veiklas. Tai visai būtų suprantama, patyrusiems šauliams tiesiog reikia infrastruktūros, o ne bendruomeninės veiklos. Man labiausiai pritrūko sporto šakos populiarinimo veiklos. Bet kaip ir minėjau, tai tiesiog man susidaręs įvaizdis susidūrus su organizacija.

Jei aš esu neteisus ir LFTSA save laiko klubu ir entuziastų bendruomene. Tada reikia tobulinti kai kuriuos veiklos aspektus. Ir mano nuomone tai nėra daug laiko ar pastangų reikalaujanti užsiėmimas. Svarbiausias trūkumas - komunikacijos stoka. Norit ją gerinti reikėtų:

- Pupuliarinti sporto šaką informacijos pagalba (sukurti komunikacijos strategija ir ją įgyvendinti nėra sudėtinga šiais laikais)
- Viešinti asocijacijos veiklą (manau patys jau matėte kaip tai daro kiti klubai)
- Ieškoti naujų potencialių narių (manau vien individualiom pastangom yra pakankamas kiekis atvedamų žmonių, tačiau kiek jų lieka yra kitas klausimas)
- Informacijos rinkimas apie galimus narius ir komunikacija su jais (motyvavymas)
- Perspektyviausių naujokų globa (pagalba naujokams, vėl gi, tiesiog informavimas, patarinėjimas, mentoringas)
- Naujokų mokymas ir įtraukimas į organizacijos veiklą (išnaudojant jų entuziazmą)
- Šaudymo pratybų organizavimas (treniruotis ir mokytis per varžybas nėra geriausias būdas, o prasti ir negerėjantys rezultatai yra didžiausia pasitraukimo priežastis)

galima ir daugiau čia prirašyti.

Tikslas vienas - būti sveika, augančia ir stiprėjančia (geresnius rezultatus demonstruojančia) sporto organizacija. Tai galima tik nuolat įliejant naujo kraujo ir nuolat ieškant kelio tobulėti.

Kalbant iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad jei ne begalinė pagalba ir kantrybė konkretaus žmogaus - aš visą šitą šaudymą jau 10 kartų būčiau metęs. Tai viena iš "nedraugiškiausių" sporto šakų su kuria teko susidurti. Tačiau užsienio šaudymo klubai mane įkvepia tikėjimu, kad gali būti ir kitaip. Man sunku buvo patikėti, kiek dėmesio sulaukiau iš eilinio šaudymo klubo Danijoje, vien tik pasidomėjus jų veikla. Gaila, kad FT Danijoje nėra, nors šaudymas yra pati populiariausia sporto šaka toje šalyje ( Danijoje yra 5.5 mil gyventojų, o registruotų šaudymo klubų narių yra virš 16 tūkstančių).



Būtų labai smagu sužinoti ką galvojate ir kaip įsivaizduojate LFTSA dabartį ir ateitį.

Antanas


2016-04-27, 12:16 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Ogo kiek prirasiai, vos perskaiciau )))
Idomu is ko susidarei ispudi ar nuomone apie LFTSA veikla ar neveikla?

_________________
LFTSA valdybos narys


2016-04-27, 9:44 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Kaip ir rašiau pradžioje, čia klausimas, o ne teiginys. Noriu sužinoti LFTSA narių (tuo pačiu ir valdybos, nes ji yra ne tik formalus organas, bet ir jungia aktyviausius) požiūrį. Tai ne kritika, o informacijos paieška.

Prieš kažką konkretaus siūlant būtina suprasti dabartinę situaciją ir tikslus.

Mano pagrindinis "nusiskundimas" ir buvo, kad LFTSA veikla nėra pakankamai viešinama. Mano visas sąlytis buvo dalyvaujant 2 varžybose ir bendraujant su keliais nariais. Ir todėl manau, kad mano pažintis su asociacija yra per dėm paviršutiniška. Toks ir yra šios temos tikslas - perprasti LFTSA viziją ir veiklą.

Pvz, norėtusi siūlyti gerinti naujų narių pritaukimą, tačiau jei tai prieštarauja asociacijos tikslams - kam tai daryti. Gali būti, kad asociacija skirta tik patyrusiems šauliams, kurie jau įrodė savo pasišventimą sportui. Tada savaime suprantama, kad elgtis reikia visiškai priešingai. Tada visokie mokymai ar panašiai yra nereikalingi.

Kaip minėjau, turiu patirties su savanoriškomis sporto organizacijomis ir visos jos yra labai skirtingos. Todėl man svarbu įvardinti kokia yra ir kokia siekia būti LFTSA.


2016-04-27, 11:05 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-03-10, 10:50 pm
Pranešimai: 16
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,
Aš Antano klausimą išgirdau paprastai - ar mes norim populiarinti LFTSA, mūsų sportą, varžybas, pritraukti naujų narių ir plėstis? Ar užtektų jei tik esami nariai pasidarom sau varžybas, į kurias atvažiuoja kažkiek dalyvių ir iš kitų klubų - ir mums to pakanka?

Mano nuomone pirmo varianto ateitis šviesesnė, tad jei ir dauguma tam pritaria - kuo Antanai gali prisidėti? (įdomūs tik konkretūs veiksmai) :)

Pagarbiai,
Andrius


2016-04-27, 4:48 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Viskas gerai su Antanu, normalus vyrs, iskalbus sveikintina. Bando suvokti sita pomiegi ir suprasti kur istojo.

Sutinku, kalbos forume mazai, bet kaip sakoma vien zodziu darbu nepadarysi. Dirbo, dirba ir dirbs musu valdyba (duok jai sveikatos) nuverte ne viena kalna, palengvino visiems airguneriams gyvenima. Galiu garsiai pasakyti tai viena drausmingiausiu ir daugiausiai pasiekusiu pneumatinio FT/HFT saudymo asociaciju pabaltijoje. Vyrai nera iskalbus, bet kaip reikalas prieina prie darbo tyliai padaro, padekoja vienas kitam ir issiskirsto. Pasikartosiu man garbe buvo dirbti su visais, kurie prisidejo prie WFTC 2015 organizavimo. Ta, dar kartosiu n kartu, nes tik db pradedu suvokti kas per stebuklas ivyko. Ech... sentimentalus darausi.

Antanai vienu zodziu, dar karta sveikinu istojus i musu gretas, kvieciu tave prisijungti prie mano organizuojamos I etapo varzybu organizavimo komandos, apsilsi kojas, pamatysiu virtuve. Iniciatyva sveikintina, pabandysime ja nukreipti tinkama linkme :))


2016-04-27, 6:50 pm
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
...
- Pupuliarinti sporto šaką informacijos pagalba (sukurti komunikacijos strategija ir ją įgyvendinti nėra sudėtinga šiais laikais)
- Viešinti asocijacijos veiklą (manau patys jau matėte kaip tai daro kiti klubai)
- Ieškoti naujų potencialių narių (manau vien individualiom pastangom yra pakankamas kiekis atvedamų žmonių, tačiau kiek jų lieka yra kitas klausimas)...

Antanas


Sveikas Antanai,
Šiuo metu, mano manymu, asociacijai labai trūksta šviežio iniciatyvaus kraujo injekcijų. Akivaizdžiai matau "tempiančiųjų/iniciatorių" skaičius organizacijoje mažėja ( natūralus procesas - žmonės pavargo) o lieka "vartotojiška" dauguma. Labai džiugu, kad bandai sistemiškai pažvelgti į mūsų pomėgį, todėl prašyčiau išplėsti Tamstos aukščiau cituotus teiginius - kokių praktinių žingsnių imtumeisi (tiesiog pvz) juos įgyvendinant?

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-04-28, 10:01 am
Aprašymas
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-09-01, 10:01 am
Pranešimai: 1238
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Aisku tikslai ir norai yra vistyti ir populiarinti kuo labiau si sporta LT, bet vien noro ir tikslu neuztenka, tam reikia ir zmoniu. Jeigu klubas butu tik patyrusiems sauliams, tai kaip tu taptum jo nariu? :) Musu durys atviros visiems, ir netgi supaprastinom istojima, nereikalaujam rekomendaciju ir sumazinom stojimo mokesti.

Didziausia problema yra zmoniu poziuryje, nes kaip supratau dauguma nesupranta asociacijo egzistavimo ir darbo principu. Daznai girdim kalbas apie asociacijos nauda nariams, nors pirmoje eileje turetu buti atvirksciai.

Daug kalbu buvo is nariu apie mirusi foruma, bet tie patys nariai kurie skundziasi neraso jame, nedalyvauja diskusijojes, apklausose. Kaskarta kai islenda koks rimtas klausimas turiu issiuntineti emailus kad xebra prisijunkit prie diskusijos.
Taigi neateis feja su burtu lazdele ir nepagivins jo :)

Nors is kitos puses musu forumas man labai patinka, visa reikiama info yra, viskas trumpai ir aisikiai be meditaciju :)

As kartais pagalvoju kodel taip yra tai prieinu prie isvados:

arba
jeigu niekas nereiskia iniciatyvos, nesiskundzia, nenori nieko keisti, gerinti ar siekti - reiskias viskas yra ZASHIBIS ! gerai givenam! :D
Zmonems patinka taip kaip yra, viskas tenkina ir neko nereikia keisti ar tobulinti

arba
Visiems pofig, kaip yra taip ir gerai, kaip bus taip irgi bus gerai

Antanai, kaip ir rase Xatabyc, tavo iniciatyva tikrai labai sveikintina ir reikalinga, jeigu yra noras kazka daryti visada prasom !!!

_________________
LFTSA valdybos narys


2016-04-28, 10:14 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Xatabyc,

aš jokiu būdu nekvescionuoju asociacijos ir valdymos nuveiktų darbų. Viskas kur kas paprasčiau. Kiek matau iš šono, asociacija puikiai tvarkosi su 2 punktais:

- Atstovauja šaulius juridiškai, besirūpina teisiniu reglamentavimu, ryšiais su pasauline asociacija ir panašiai.
- Organizuoja varžybas

Manau tai labai tenkina patyrusius šaulius. Aš keliu kitą iššūkį - Asociacijos komunikacija su aplinka, sporto rūšies populiarinimą ir naujų narių pritraukimą (išlaikymą). Iniciatyvos ir veiksmų šiomis kryptimis iš asociacijos nepastebėjau.

Todėl noriu energiją nukreipti ne į jau gerai sustyguotą (nors darbo reikalaujančią) sritį, o į naujus horizontus.

Tačiau prieš imantis kokios nors veiklos, reikia aiškaus "mandato" ar pritarimo iš narių/valdybos. Panašiai kaip Turską dėl šaudyklos paskyrėte. Priešingu atveju, tai bus tiesiog individuali iniciatyva (kurią ir taip vykdau, bandydamas visiems aplinkui skleisti žinią apie FT ir bandyti prisivilioti pažįstamus ir draugus) ir nieko bendro su LFTSA neturės.

Man kaip pradedančiąjam matosi daug trūkumų prisijaukinant sportą ir jei ne milžiniškas asmeninis palaikymas - praktiškai jokių rezutatų nebūtų.

Be to, dar viena sritis, kuri yra apleista - sportinių rezultatų gerinimas. Labai nudžiugau pamatęs tavo postą apie planuojamą treniruočių infrastruktūra. Tačiau man kaip naujokui reikia ne tik infrastruktūros, bet ir metodinės pagalbos, kaip ir ką daryti. Tikėtis, pagalbos varžybų metu yra neteisinga. Ten kiti tikslai.

Jei tai išsivystytų į tikras grupines treniruotes, būtų fantastika. Patyrę ir aukštus rezultatus pasiekę šauliai galėtų pravesti kursus/treniruotes. PVZ Teisingas pozos užėmimas arba Vėjo nuonašų balistika ir vertinimas lauko sąlygomis. arba naujokams - šautuvų ir kitos įrangos demonstravimas, pagalba apsisprendžiant ką pirkti ar naudoti. Ir taip toliau.

Idėjų yra daug, tačiau laikas ir energija yra riboti. Todėl reikia sprendimus priimti kartu, susidaryti prioritetus ir siekti maksimalios naudos su esamais resursais. Nes per daug apsižiojus nebus nieko.

Antanas


2016-04-28, 12:04 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2012-11-22, 6:16 pm
Pranešimai: 77
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Tikslas mano manymu yra vienas ir pagrindinis islaikyti FT sporta ,su naujais nariais tai cia jau kaip pasiseks.Del master clas rengimo bandem per jungtines man pasirode kad chebra nelabai susidomejo.Del comunikacijos tai manau visur reikia pazystamu ,jeigu tokiu nusimato griekas butu nepasinaudot.chu pavargo pirstas.


2016-04-28, 5:18 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Ok Antanai, supratau tavo minti, liuks.

Mandata galime suteikti, bet tam turime isgirsti konkrecius pasiulymus, planuojamus veiksmus.

Siulyk
as galiu...
A)...
B)...
C)...

ir t.t. :)


2016-04-28, 6:15 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,

žinoma, aš nelabai ir laukiu, kad kas nors kitas padarys. Dabar kelios idėjos (reikės apie įgyvendinimą ir konkrečius veiksmus daugiau pagalvoti)

1. Apsitarta su Gera Dovana, kad galima padaryti dovanų kuponą. Kokia kainą ir ką pasiūlyti - reikės pagalvoti. Pvz 20 eurų 1 valanda šaudymo su instruktoriumi (kuo nors patyrusiu). Jokių investicijų nereikia, jie pagamintų kuponus, dėtų į savo sitemą ir pasiimtų komisą. Kas liktų - į LFTSA sąskaitą. Rengti galima prieš varžybas ar lauko treniruočių metu.

2. Daugumos varžybų metu nariai atveda draugų ar pažįstamų. Reikėtų su jais pakalbėti, jei matosi, kad nors kiek patinka - susirinktį emailus ir FB kontaktus. Aš galėčiau su jais komunikuoti, priminti, siūlyti atvažiuoti į treniruotes ar varžybas, atsakinėti į klausimus ir panašiai. Ty nepaleisti jų iš įtakos sferos ir stengtis motyvuoti, pratęsti ryšį.

3. Reikia atgaivinti LTFSA FB puslapį. Forumas jau pažengusiems, o ten galima būtų dėti nuotraukas iš varžybų. Skelbti visokią informaciją tiek apie veiklą, tiek ir su FT susijusius dalykus. Aš šiuo metu prenumeruoju apie 50 FT klubų iš viso pasaulio FB puslapius - kaip dominti aplinkinius idėjų netrūksta. O gal žiūrėk kokius kaimynus pritrauksim pas mus į varžybas atvažiuoti. Aš bevelyčiau rašyti dviem kalbom ir angliškai, ir lietuviškai. Nes man labai įdomu kaip kokie afrikiečiai ar argentiniečiai šaudo. Taip ir jiems įdomu. O dar turint omeny, kad ką tik čempionatas buvo - ryšių nemažai. Su Bulgarų klubu susirašiau - tai jie mane labai maloniai priėmė, ypač kad kažkas iš jų buvo atvykęs. Visas socialinės medijos išnaudojimas yra atskira ilga kalba. Kaip supratot, man rašyti nėra problemos.

4. Jei susidarys bent 3-4 naujokų grupė, galima būtų jiem pravesti įvadines treniruotes. Įrangos yra užtektinai. Nes labai svarbu duoti malonumą pašaudyti iki jie įsigyja įrangą. mane praktiškai tai ir įtraukė. 5 metus apie tai teoriškai žinojau, bet kai gavau daugiau pašaudyti ir užkabliavo.

Pradžiai tiek. Daugiau pagalvosiu konkretesnių žingsnių.

Antanas


2016-04-29, 7:00 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2011-03-16, 7:23 pm
Pranešimai: 338
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
kendo30 rašė:
1. Apsitarta su Gera Dovana, kad galima padaryti dovanų kuponą. Kokia kainą ir ką pasiūlyti - reikės pagalvoti. Pvz 20 eurų 1 valanda šaudymo su instruktoriumi (kuo nors patyrusiu). Jokių investicijų nereikia, jie pagamintų kuponus, dėtų į savo sitemą ir pasiimtų komisą. Kas liktų - į LFTSA sąskaitą. Rengti galima prieš varžybas ar lauko treniruočių metu.


Konkretaus pasiulymo perspektyva liudna, daug nezinamuju. Aiskumo nera... Mintis gera, tik turi buti kiti mastai, pinigeliai, Renginys turi vykti ne treniruociu ir varzybu saskaita. Panasaus pobudzio komerciniai projekteliai buvo.

kendo30 rašė:
2. Daugumos varžybų metu nariai atveda draugų ar pažįstamų. Reikėtų su jais pakalbėti, jei matosi, kad nors kiek patinka - susirinktį emailus ir FB kontaktus. Aš galėčiau su jais komunikuoti, priminti, siūlyti atvažiuoti į treniruotes ar varžybas, atsakinėti į klausimus ir panašiai. Ty nepaleisti jų iš įtakos sferos ir stengtis motyvuoti, pratęsti ryšį.


Prasau! Gali buti atsakingu uz naujoku ivedima i asociacija... Jei kiti asociacijos nariai ir valdyba nieko pries, paskiriame tave "Naujoku kuratoriumi".

kendo30 rašė:
3. Reikia atgaivinti LTFSA FB puslapį. Forumas jau pažengusiems, o ten galima būtų dėti nuotraukas iš varžybų. Skelbti visokią informaciją tiek apie veiklą, tiek ir su FT susijusius dalykus. Aš šiuo metu prenumeruoju apie 50 FT klubų iš viso pasaulio FB puslapius - kaip dominti aplinkinius idėjų netrūksta. O gal žiūrėk kokius kaimynus pritrauksim pas mus į varžybas atvažiuoti. Aš bevelyčiau rašyti dviem kalbom ir angliškai, ir lietuviškai. Nes man labai įdomu kaip kokie afrikiečiai ar argentiniečiai šaudo. Taip ir jiems įdomu. O dar turint omeny, kad ką tik čempionatas buvo - ryšių nemažai. Su Bulgarų klubu susirašiau - tai jie mane labai maloniai priėmė, ypač kad kažkas iš jų buvo atvykęs. Visas socialinės medijos išnaudojimas yra atskira ilga kalba. Kaip supratot, man rašyti nėra problemos.


Informacija apie musu ankstesnius cempionatus buvo nuolat talpinama i kaimynu forumus.
Nuo siu metu, pradine info apie 2016 cempa patalpinta
1 rusu forume, Lietuvos bei Kaliningrado temose
1 baltarusiu forume
2 latviu forumuose
ir turejo buti patalpinta lenku forume, del kalbos barjero nepavyko. Jei su anglu k problemu neturi, gali pareklaminti musu FT/HFT cempa cia http://bron.iweb.pl/

kendo30 rašė:
4. Jei susidarys bent 3-4 naujokų grupė, galima būtų jiem pravesti įvadines treniruotes. Įrangos yra užtektinai. Nes labai svarbu duoti malonumą pašaudyti iki jie įsigyja įrangą. mane praktiškai tai ir įtraukė. 5 metus apie tai teoriškai žinojau, bet kai gavau daugiau pašaudyti ir užkabliavo.


ziureti atsakyma i 2 kl. Jei reikes pagabos, padesiu...


2016-04-29, 7:44 pm
Aprašymas

Užsiregistravo: 2013-03-10, 10:50 pm
Pranešimai: 16
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,
Mano nuomone "gera dovana" tai būtų vienas rimtesnių projektų ir būtinai reiktų juo pasinaudoti. Vien tik tai, kad kiekviename jų skyriuje atsirastų pakuotės su FT/HFT užrašu bei nuotrauka (taikinys, šaulys), pareklamuoti jog tai kaip tiras, kaip mini snaiperiai, įdomus laiko praleidimas mėgstanties šaudyti. Kiek žmonių pamatytų ieškodami dovanų - vie tik tai didžiulė reklama.
Kitas klausimas už kiek ir ką parduot. Ar tai dalyvavimą viename Lietuvos čempionatų kartu su patyrusiu šauliu ir jo šautuvu, ar organizuot atskitą pasišaudymą. Čia kalba prasideda apie komerciją ir neaišku kokie būtų kiekiai ir kas tuo galėtų / norėtų užsiimti.
Mano nuomonė gali būti ir klaidinga. Gerai būtų išgirsti daugumos nuomonę, valdybos požiūrį.
Dėl viso kito sutinku su xatabyc.

Pagarbiai,
Andrius


2016-04-30, 8:54 am
Aprašymas
Moderatorius

Užsiregistravo: 2010-09-01, 7:37 pm
Pranešimai: 438
Miestas: Vilnius
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Ir lieka amžinas klausimas - kas tai darys...

_________________
Aš jau nebe toks jaunas, kad viską žinočiau....


2016-04-30, 10:18 am
Aprašymas

Užsiregistravo: 2015-11-27, 2:22 pm
Pranešimai: 43
Standartinė Re: LFTSA tikslai (prioritetai)
Sveiki,
kaip minėjau, Gerą dovaną suorganizuosiu aš su kitų gerų žmonių pagalba. Vienintelis klausimas - kaip ir kokiom sąlygom. Nieko pats projektas nekainuos. Vienintelė kaina - paslaugos įgyvendinimas. Aš mačiau kaip tai daroma kituose sporto klubuose. Aš pabandysiu savo pasiūlymus aprašyti vėliau, kai laiko daugiau turėsiu.

Čia principinis reikalas ar tai įdomu ar ne. Tiesiog taip galim labai didelę auditoriją pasiekti. Kulkinis šaudymas jau senai labai daug ir pinigų, ir žinomumo taip susirenka.


2016-04-30, 1:10 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 51 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware.
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007