Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2017-09-21, 9:02 am

Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
 Skelbiamas pakartotinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas 
Autorius Žinutė
Prisijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Standartinė Skelbiamas pakartotinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas
DĖMESIO!

2017-09-18d. įvyks pakartotinis neeilinis visuotinis LŠLTA narių susirinkimas!

Renkamės prie įėjimo į UAB "Baltic Arms" ginklų parduotuvę (Konstitucijos pr. 12, LT-09308, Vilnius).
Rinktis galima nuo 17:45 iki 18:00 val.

Susirinkimo dienotvarkė:

1.Susirinkimo pirmininko ir sekretoriaus rinkimai.
2.Susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas.
3.Svarstymas dėl LŠLTA narių A. Tursko ir A. Abromavičiaus pašalinimo iš LŠLTA narių dėl LŠLTA įstatuose nurodytų nuostatų pažeidimų (remiantis LŠLTA įstatų straipsniu 5.5.1)

LŠLTA Valdyba

2017-09-04, 2:36 pm
Aprašymas

Standartinė Re: Skelbiamas pakartotinis visuotinis LŠLTA narių susirink
Neabejoju, kad sprendžiant narių pašalinimo klausimą (dėl įstatų pažeidimo), bus laikomasi LR įstatymų ir teisės principų.
Kad nebūtų laikoma kažkokiu įtakojimu, privačiai Stanislavui nerašau. Visų pusių bendram labui atkreipiu dėmesį į kai kuriuos teisinius momentus. Aš apie tai kalbėjau ir anksčiau, bet norinčių išgirsti nebuvo.

https://safyras.wordpress.com/tag/pasal ... ociacijos/

2017-09-12, 12:15 pm
Aprašymas
Moderatorius

Atsiprašau kolegų, aš šįkart negaliu atvykti.

2017-09-18, 1:15 pm
Aprašymas

Tikriausiai bus oficialus pranešimas dėl įvykusio susirinkimo.
Bet aš noriu pasidžiaugti kaip eilinis narys. Sėkmingai ir sklandžiai išnagrinėjome valdybos ir neįvardintų asmenų iškeltus klausimus ir iš asociacijos paprasta balsų dauguma pašalinome asmenis, kurių veikla nesiderina su LŠLTA tikslais ir įstatais, tai yra, A.Abromavičių ir A.Turską.
Priminsiu, mūsų organizacija jungia net 40 narių. Pasitikslinau šių metų varžybų protokoluose - 18 narių yra sudalyvavę bent vienose varžybose (vietinėse ar tarptautinėse), o 22 nedalyvavę. Drįsčiau teigti, kad tai šio sezono pasyvūs nariai. Tik neįsižeiskim - suprantu, kiekvienas turim priežasčių. Iš tų 18 aktyvių pašalinom 2 aktyvius, tai yra, 11 procentų.
Bet ne skaičiuose esmė. Svarbiausia, kad mūsų organizacijoje būtų tikrai tie žmonės, kurie yra atsidavę šiam sportui, kurių veikla ir siekiai sutampa su asociacijos tikslais. Geriau mažiau, bet kad mums nebūtų gėda dėl kitų narių veiksmų.

2017-09-19, 9:51 am
Aprašymas

Ačiū visiems dalyvavusiems už sugaištą laiką ir išreikštą nuomonę.
Buvo keista kad svarstymas teisinėj, demokratinėj valstybėj vyko be jokio teisinio pagrindo,
viskas sprendžiama tiesiog nuomonių dauguma. Baltų avių bandoj dviem juodom nevieta!
Bet įvyko tai kas įvyko, turbūt nuo to bus tik lengviau visiem kvėpuoti.
Svarbiausia kad viskas išsisprendė, tikiuosi kad tai neturės tolimesnių pasekmių tiesioginei mūsų
veiklai dėl kurios mes susirenkam.Asmeniškai aš niekam pykčio nelaikau(na gal tik sportinį :))
Ir toliau dalyvausiu LFTSA renginiuose, taippat ir visi LFTSA nariai yra laukiami Kaune
vykstančiose žiemos varžybose.Iki susitikimo!
P.S. kažkam patiko mano rašytos patarlės ir sentencijos, net buvo cituojamos per susirinkimą,
tai ta tema prisiminiau dar vieną "nuomonė yra kaip subinės skylė, visi turim po viena....."

2017-09-20, 8:54 am
Aprašymas

Ė, ar neturėjo jis būti pašalintas ir iš forumo??????????!!

Man labiausiai gaila tų, kuriems Alpha už ačiū darė detales ar taisė telefonus ir jie per susirinkimą balsavo už pašalinimą arba taktiškai susilaikė. Man dūšioj būtų prikakota..

Paskutinį kartą redagavo Audrius 2017-09-20, 10:45 am. Iš viso redaguota 1 kartą.

2017-09-20, 10:36 am
Aprašymas

Aš asmeniškai norėčiau, kad būtų pašalintas Aleksas. Niekaip jo negaliu apšaudyti... :( Ir pavardė kažkokia lietuviška. Tiek, kad vilnietis.

2017-09-20, 10:39 am
Aprašymas

prastai....as suprantu kai persauni koja pats sau, bet kad klubas persisautu sau, tai cia kazkas....

2017-09-20, 5:00 pm
Aprašymas

Susirinkime nedalyvavau, bet kaipklubo nariui idomu kas buvo aptarta ir kas naujo po susirinkimo musu fronte:) ?

2017-09-20, 7:48 pm
Aprašymas

Buvo sprendžiamas narių pašalinimo klausimas. Kas advokatavo, kas šaipėsi, kas tautines nuoskaudas liejo. Buvo labai skubama, oponuojantys pasisakymai laikomi "ne į temą". Jautėsi, kad viskas ir taip aišku, tik reikia tinkamai nubalsuoti. Pagaliau sužinojome koks tas kaltinimo turinys. Esminiai dalykai : A.Turskas reklamuodamas savo verslą nepaminėjo Lftsa ir antras dalykas - užgautos tautinės ambicijos : atseit A. Turskas įžeidė Mareką, negatyviai pasisakydamas apie rusus. Pats Marekas pasisakė, kad jie tarpusavyje viską išsiaiškinę ir neturi pretenzijų. Kol priėjo reikalas balsuoti... Dar kaltinimo momentas- abu nepagarbiai bendravo forume. Pabalsavom klausimais, kurie prasilenkė ne tik su teise, bet ir elementaria logika. Ir išmetėm tuos nusidėjėlius. Pagal kaltinimų turinį ir konkretumą, A.Abromavičių išmetėm "po draugystei". Kas ir kaip balsavo bus paskelbta oficialiame protokole. Tikiuosi, nes balsavimas buvo atviras.
Iš esmės, absoliučia dauguma, į susirinkimą atvyko vilniečiai nariai, jautę didelę nuoskaudą dėl A.Tursko ir A. Abromavičiaus veiksmų. Manau, kad taip ir buvo sumanyta. Vargu ar kas tikėjosi bent kokio "advokatavimo". Nariai iš periferijų nesitikėjo tokio sprendimo. Juk nesitikėjot?!
Tiesa, buvo leista nusidėjėliams pasisakyti, ką jie gero padarė Lftsa. Lyg nežinotume... Jų menki nuopelnai niekaip negalėjo kompensuoti Lftsa padarytos žalos (kai kurių manymu, netgi turtinės), bei įžeistų tautinių ambicijų.
Buvo aiškiai pasisakyta, kad pas mus nebus toleruojami jokie pasisakymai apie rusų tautybės asmenis. Dėl kitų tautybių nebuvo pasisakyta.
Atkreipiau valdybos dėmesį, kad Lftsa yra Lietuvos Respublikos juridinis asmuo, tačiau renginiuose, net ir šiame susirinkime, nuolat vartojama nevalstybinė kalba. Valdyba patikino, kad ateityje bus vartojama tik valstybinė kalba. Už ką didelė pagarba valdybai.
Nepretenduoju į oficialaus posėdžio protokolo tikslumą, tai tik mano įspūdžiai iš susirinkimo. Išvadas visi pasidarys savas. Mano supratimu, mes sprendimą priėmėme vadovaudamiesi emocijomis, o racionaliu protu ar elementariais teisės principais čia net nekvepia.

2017-09-20, 9:57 pm
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 10 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: