Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla Karmėlavos poligone kasmet organizuoja vaikų stovyklas. 2013m. birželio 5d. vyko stovyklos, skirtos Lituanikos skrydžio per Atlantą 80-mečiui paminėti, atidarymas. Šia proga vaikams buvo suorganizuotas karių ir kinologų pasirodymas, o po to įvyko supaprastintos Field-Target varžybos, kurias organizavo mūsų asociacija. Rungtyje sudalyvavo apie 60 vaikų. Rungtyje vaikai buvo suskirstyti į grupes ir tarpusavyje varžėsi dėl 10 medalių komplektų.

Kaip ir tikėjomės, vaikams labai patiko šaudyti į krentančius taikinius. Nors jauniausiems dalyviams ir nebuvo lengva susitvarkyti su dažnai sunkokais mūsų šaulių šautuvais, tačiau su LFTSA instruktorių pagalba šie sunkumai buvo išspręsti. Po varžybų buvo apdovanoti ne tik nugalėtojai - visi dalyviai gavo atminimo dovaneles su LFTSA simbolika.

Džiaugiamės tokiu pirmuoju ir, svarbiausia, pavykusiu renginiu. Tikimės, kad tokią šventę vaikams su Generolo P. Plechavičiaus kadetų mokyklos pagalba galėsime suorganizuoti ir ateityje.
Atskirai norime padėkoti mūsų asociacijos nariams ir jų šeimoms, kurie pastūmę į šoną kasdienius darbus rado laiko šiam renginiui.

Nuoširdžiai dėkojame: Vidui, Jurijui, Nikolajui, Linui, Reginai, Ugnei, Mariui.
LFTSA valdyba

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation