Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

Lietuvos šaulių sąjungos Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-oji rinktinė 2013 m. liepos 29 – rugpjūčio 4 d. dienomis Raseinių rajone Ariogalos Dainų slėnyje organizavo teminę jaunųjų šaulių stovyklą „Su Lietuva širdy“. Stovykloje dalyvavo daugiau nei pustrečio šimto 14–18 metų amžiaus jaunųjų šaulių iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių apskričių......


Rugpjūčio 2 d. Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija suorganizavo stovyklautojams parodomąsias Field Target varžybas. Keliais etapais savo taiklumą išbandė beveik visi (!) stovyklavę jaunieji šauliai. Vaikai buvo suskirstyti į grupes kurių nugalėtojai varžėsi dėl geriausiojo vardo. Sveikiname visus dalyvius ir ypatingai nugalėtojus. Tikimės, kad sudominome jaunuosius šaulius šiuo nepaprastai įdomiu sportu ir lauksime jų mūsų varžybose.
Asociacijos vardu dėkojame Lietuvos šaulių sąjungai už suteiktą galimybę pabendrauti su šauniu jaunimu ir už skanius pietus.
Reiškiame pagarbą ir padėką mūsų savanoriams: Nikolajui, Reginai, Linui, Ugnei, Mariui, Vidui, Jurijui ir Arturui, kurie surado laisvo laiko ir skyrė jį mūsų sporto viešinimui. Ačiū!
LFTSA valdyba

Apie renginį rašo:  manoraseiniai.lt 

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation