Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

Vokietijoje, Bavarijos krašto Eberno miesto apylinkėse, tris dienas vyko šaudymo į lauko takinius (FT, Field Target) pasaulio čempionatas. Jame dalyvavo ir Lietuvos atstovai. Lietuvos komanda (Regina Burvienė, Linas Burvys, Aleksas Jaunius, Tomas Pitrėnas ir Andrius Šiožinys) spyruoklinių šautuvų kategorijoje laimėjo pirmą vietą ir tapo pasaulio čempionais.
Asmeninėse įskaitose pasaulio čempionu tapo L. Burvys, A. Jaunius užėmė trečią vietą, be to A. Jaunius tapo veteranų (virš 50 metų amžiaus grupė) pasaulio čempionu.

 

R. Burvienės niekas nepajėgė aplenkti moterų grupėje. Nugalėtojai buvo apdovanoti ir vertingais čempionato rėmėjų, garsėjančiais savo gaminamų ginklų kokybe, prizais.
Iš viso dalyvavo 300 šaulių iš 27 pasaulio šalių.

Kitais metais pasaulio čempionatas vyks Naujojoje Zelandijoje, tačiau lietuviams tai jau labai tolimas kraštas. Lietuvos atstovams tai butų per brangu, nes ir į šį čempionatą Vokietijoje jie vyko savo lėšomis.

2015 metai FT pasaulio čempionatas turėtų vykti Lietuvoje.

Šaltinis: delfi.lt (http://sportas.delfi.lt/kitos-sporto-sakos/lietuvos-sauliai-taikliausi-pasaulyje.d?id=62234767#ixzz2ePU7USCq).

WFTC 2015

 

paremk-lftsa-banner

 

Member of European Field Target Federation

 

Mus remia:


dussmann-logo

Partneriai:

bait-logo-simple


viskasmedzioklei-logo