Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation

Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 3 etapas įvyko

2013 liepos 06-07d. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija surengė Lietuvos 2013m. FT/HFT čempionato 3 etapą (asociacijos gimtadienio proga)

Šaudyti buvo galima šiose kategorijose:
1) FT1 (РСР šautuvai  iki 16J);
2) FT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
3) FT3 (šautuvai iki 7,5J)
4) HFT1 (PCP šautuvai iki 16J);
5) HFT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
6) HFT3 (šautuvai iki 7,5J)

Varžybos buvo surengtos kaimo turizmo sodyboje (apie 6 ha teritorijoje) Ukmergės rajone. Varžybos vyko dviem etapais 06d. šeštadieni šaudėm 50 taikinių ir sekmadieni taip pat. Šaudymo trasa gavosi išties įdomi, taikiniai buvo išdėstyti po visą teritoriją, ir lauke, ir miške, buvo ir kalniukas su tolimais taikiniais ir vandens telkinys už kurio buvo pastatyti taikiniai. Pasisekė mums ir su veju nes jis buvo visur ir miškelyje ir lauke, taip pat kažkuriuose ruožuose saulė spigino į akis ir žiūrint per optinį taikiklį taikinį rasti buvo nelengva. Žodžių varžybos gavosi nelengvos, bet labai įdomios.

Viso buvo įrengti 25 šaudymo takeliai (po 2 ir 3 taikinius takelyje).  FT1, FT2 ir HFT1, HFT2 kategorijose reikėjo šauti į 2 taikinius iš kairės i dešinę išskyrūs taikinį kuris buvo su melyna virve.  FT3 ir HFT3 kategorijose reikėjo šauti į artimesnį ir į taikinį su melyna virve.

Maksimalus galimų taškų skaičius FT1,FT2,FT3  kategorijose buvo 100 (100 taikinių  ),  HFT1, HFT2,HFT3 kategorijose 200 (100 taikinių),  nes už nuverstą taikinį buvo skiriama 2 taškai, už pataikymą į siluetą nenuvertus taikinio -1 taškas, nepataikius net į siluetą – 0 taškų.
Neapsiejo ir be peršaudimų (kai šauliai per varžybas surenka vienodą taškų skaičių, peršaudoma tik dėl prizinių vietų)
FT1 kategorijoje už 5 vietą peršaudinėjo Dmitrij Kirilov ir Modestas Miliškevičius. Po įtemptos kovos 5 vietą iškovojo Dmitrij. 
HFT1 kategorijoje už 2 vietą peršaudinėjo Andrejs Gerbreders (LV) ir Jonas Masiukas, 2 vietą iškovojo Andrejs.
Persišaudymas tai tikrai labai rimtas išbandymas šauliams, nes vienas dalykas kai tu šauni į eilinį taikinį per varžybas ir tau niekas netrukdo, visai kita kai aplink dvejų šaulių susirenka minia žiūrovų ir stebėdami dar komentuoja reikia netik mokėti šaudyti bet ir mokėti tokioje situacijoje suvaldyti jausmus, nusiraminti bei vėl  susikaupti artėjančiam šuviui.
 
Pirmos penkios vietos kiekvienoje kategorijoje buvo apdovanojamos diplomais, o pirmos 3 vietos medaliais.
  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo