Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation

2012 m. rugpjūčio 26 d. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija surengė Lietuvos 2012m. FT/HFT čempionato 4 etapą.


 

Varžybos vyko Šalčininkų r., Rūdninkų poligone.

Šaudyti buvo galima šiose kategorijose:
1) FT1 (РСР šautuvai  iki 16J);
2) FT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
3) FT3 (šautuvai iki 7,5J)
4) HFT1 (PCP šautuvai iki 16J);
5) HFT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
6) HFT3 (šautuvai iki 7,5J)

        Viso buvo įrengti 25 šaudymo takeliai (po 2 ir 3 taikinius takelyje).  FT1, FT2  kategorijose reikėjo šauti į taikinius, kurių virvutės buvo pažymėtos oranžine spalva,  HFT1, HFT2  kategorijose reikėjo šauti į taikinius, kurių virvutės buvo pažymėtos mėlyna spalva,  FT3 ir HFT3 kategorijose reikėjo šauti į 1 ir 2 taikinius (artimesnis, tolimesnis).
Maksimalus galimų taškų skaičius FT1,FT2 ir FT3 kategorijose buvo 50 (50 taikinių). HFT1, HFT2 ir HFT3 kategorijose 150, nes už nuverstą taikinį buvo skiriama 3 taškai, už pataikymą į siluetą nenuvertus taikinio -1 taškas, nepataikius net į siluetą – 0 taškų.
          
          Šį kartą vėl reikėjo papildomo šaudymo (papildomas šaudymas rengiamas kai į apdovanojimus pretenduoja keli vienodą taškų skaičių surinkę šauliai). FT1 kategorijoje už 1 vietą turėjo kovoti Marijus Vaičius ir Vidas Vasiliauskas, bet Marijus atsisake papildomo šaudymo, todėl 1 vieta atiteko Vidui. Už 3 vietą kovojo Sergejus Titarenko ir Konstantin Goriajev. Nugalėjo Konstantin.
          HFT3 kategorijoje net 3 šauliai surinko vienodą taškų skaičių ir kovojo dėl 2-4  vietos. Antrą vietą iškovojo Albertas Žemaitis, trečią - Vadim siomin, Ketvirtą- Rosvaldas kolesnikas.  
        
Pirmos penkios vietos kiekvienoje kategorijoje buvo apdovanojamos diplomais, o pirmos trys vietos medaliais. HFT2 kategorijoje varžėsi  tik 4 dalyviai, todėl medaliais buvo apdovanoti tik pirmos ir antros vietos nugalėtojai.

       Prieš varžybų pradžią visi kas norėjo sudalyvavo rungtyje "Auksinė kulka". Iš dvidešimt dvejų dalyvavusių šaulių šį kartą trims iš jų pavyko iškovoti garbės ženklus.
Jurij Vaitkun -  surinkęs 18 tašku iškovojo "Sidabrinę kulką" garbės ženklą.
Andrius Kairys - surinkęs 15 tašku iškovojo "Bronzinę kulką" garbės ženklą.
Konstantin Goriajev - surinkęs 14 tašku iškovojo "Bronzinę kulką" garbės ženklą.


Ačiū visiems dalyvavusiems, padėjusiems ir prijaučiantiems !!! – iki susitikimo per kitas varžybas.  
 
 
 
Varžybų rezultatai                                              Varžybų nuotraukos
 

 

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo