Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation

2012 m. gegužės 13 d. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija surengė Lietuvos 2012m. FT/HFT čempionato 1 etapą.


 

Varžybos vyko Šalčininkų r., Rūdninkų poligone.

Šaudyti buvo galima šiose kategorijose:
1) FT1 (РСР šautuvai  iki 16J);
2) FT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
3) FT3 (šautuvai iki 7,5J)
4) HFT1 (PCP šautuvai iki 16J);
5) HFT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
6) HFT3 (šautuvai iki 7,5J)

        Viso buvo įrengti 25 šaudymo takeliai (po 2 ir 3 taikinius takelyje).  FT1, FT2  kategorijose reikėjo šauti į taikinius, kurių virvutės buvo pažymėtos oranžine spalva,  HFT1, HFT2  kategorijose reikėjo šauti į taikinius, kurių virvutės buvo pažymėtos mėlyna spalva,  FT3 ir HFT3 kategorijose reikėjo šauti į 1 ir 2 taikinius (artimesnis, tolimesnis).
Maksimalus galimų taškų skaičius FT1,FT2 ir FT3 kategorijose buvo 50 (50 taikinių). HFT1, HFT2 ir HFT3 kategorijose 150, nes už nuverstą taikinį buvo skiriama 3 taškai, už pataikymą į siluetą nenuvertus taikinio -1 taškas, nepataikius net į siluetą – 0 taškų.
          
          Šį kartą vėl reikėjo papildomo šaudymo (papildomas šaudymas rengiamas kai į apdovanojimus pretenduoja keli vienodą taškų skaičių surinkę šauliai). FT1 kategorijoje už 1 vietą turėjo kovoti Marijus Vaičius ir Sergejus Titarenko, bet Sergejus išvažiavo nesulaukęs papildomo šaudymo, todėl 1 vieta atiteko Marijui. FT2 kategorijoje net 3 šauliai surinko vienodą taškų skaičių ir kovojo dėl 1-3  vietos. Pirmą vietą iškovojo Linas Burvys, antrą - Audrius Ažukas, trečią- Aleksas Jaunius. HFT3 kategorijoje už 3 vietą kovojo Sergejs Radčuks ir Vytautas Kairys. Nugalėjo Sergejs.
 
         Pirmos penkios vietos kiekvienoje kategorijoje buvo apdovanojamos diplomais, o pirmos trys vietos medaliais. HFT2 kategorijoje varžėsi  tik 4 dalyviai, todėl medaliais buvo apdovanoti tik pirmos ir antros vietos nugalėtojai.

Pirmą kartą Lietuvoje buvo surengtos ir komandinės varžybos. Norintys dalyvauti galėjo užregistruoti FT arba HFT komandą (nuo 4 iki 8 žmonių). Šį kartą užsiregistravo 6 komandos:

LFTSA FT komanda
"Orinukas" FT komanda
LFTSA spyruokliukai FT komanda
LFTSA HFT komanda
LNFTA HFT koamnda (Latvija)
"Orinukas" HFT Komanda

Varžybos buvo sunkios. Prie pastoviai besikeičiančių oro sąlygų dalyviams dar teko patirti ir atsakomybę už komandinį rezultatą. Mūsų komandų nariams pavyko susikaupti ir iškovoti pergalę abejose kategorijose  - FT ir HFT. Dar kartą sveikiname mūsų šaulius!!!!
Taurėmis buvo apdovanoti nugalėjusių komandų 4 geriausi šauliai.

       Prieš varžybų pradžią visi kas norėjo sudalyvavo rungtyje "Auksinė kulka". Iš dvidešimt dvejų dalyvavusių šaulių šį kartą nei vienam nepavyko iškovoti garbės ženklo.


Ačiū visiems dalyvavusiems, padėjusiems ir prijaučiantiems !!! – iki susitikimo per kitas varžybas.  
 
 
 
Varžybų rezultatai                                              Varžybų nuotraukos
 

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo