Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation

                                                 
2011m rugsėjo 2-4 dienomis Italijoje vyks Pasaulio FT čempionatas.  Pranešame, kad Lietuvą šiame čempionate atstovaus tik vienas šaulys - mūsų visų mylimas ir gerbiamas Linas Burvys. Linkime Linui visokeriopos sėkmės! Lengvos kelionės, stiprybės ir taiklių šūvių!

 

2011 rugpjūčio 27-28 d. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija surengė Lietuvos Field Target čempionato 2011 4 etapą.

Šis etapas taip pat  buvo skirtas ir LŠLTA šeštojo gimtadienio paminėjimui.

Varžybos vyko Pabradės poligone.

Šaudyti buvo galima šiose kategorijose:
1) FT1 (РСР šautuvai  iki 16J);
2) FT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
3) FT3 (šautuvai iki 7,5J)
4) HFT1 (PCP šautuvai iki 16J);
5) HFT2 (spyruokliniai šautuvai iki 16J);
6) HFT3 (šautuvai iki 7,5J)

 Viso buvo įrengta 25 šaudymo takeliai (po 3 taikinius takelyje).  FT1, FT2 ir HFT1, HFT2 kategorijose reikėjo šauti į 2 ir 3 taikinius (artimesnis, tolimesnis). FT3 ir HFT3 kategorijose reikėjo šauti į 1 ir 2 taikinius (artimesnis, tolimesnis). Varžybos vyko dvi dienas. Į etapo įskaitą buvo skaičiuojami abiejų dienų rezultatai.
Maksimalus galimų taškų skaičius FT1, FT2 ir FT3 kategorijose buvo 100 (100 taikinių). HFT1, HFT2 ir HFT3 kategorijose 300

 FT2 ir HFT2 kategorijose nesusirinko po 4 šaulius. FT2kategorijos šauliai buvo priskirti prie FT1 kategorijos o HFT2 kategorijos šauliai prie HFT1 kategorijos.

 Po pirmosios dienos varžybų visi dalyviai galėjo pasivaišinti kepiniais ant laužo ir atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais. Sutemus buvo iššauti proginiai fejerverkai.

 Susumavus dviejų dienų rezultatus paaiškėjo, kad vėl reikės papildomo šaudymo (papildomas šaudymas rengiamas kai į apdovanojimus pretenduoja keli vienodą taškų skaičių  surinkę šauliai).
FT1(2) kategorijoje už 5 vietą kovojo Stanislav Trušakov ir Marek Godlijevskij.  Nugalėjo Stanislav.
FT3 kategorijoje už 1 vietą kovojo Aleksas Jaunius  ir Modestas Miliškevičius. Nugalėjo Modestas, o dėl 3 vietos šioje kategorijoje  kovojo Tomas Pitrėnas  ir Saulius Paradnikas.  Nugalėjo Tomas.

 Pirmos penkios vietos kiekvienoje kategorijoje buvo apdovanojamos diplomais, o pirmos trys vietos medaliais. Auksinės kulkos rungtyje šį kartą buvo net trys prizininkai. Sidabrinės kulkos apdovanojimus iškovojo Audrius Ažukas, Vidas Vasiliauskas ir svečias iš Latvijos Sergey Mokryakov.  Kiti Auksinės kulkos rezultatai paskelbti forume  

Ačiū visiems dalyvavusiems, padėjusiems ir prijaučiantiems !!! – iki susitikimo per kitas varžybas.

 Varžybų rezultatai    

 

                                     

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo