Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation

Be pačių LFTSA narių materialinio įnašo ir entuziazmo, tolesnei asociacijos veiklai ir jos pačios egzistavimui reikalinga parama. Norėtume paprašyti Jūsų prisidėti prie asociacijos rėmimo.

Pagal įstatymą numatyta galimybė pervesti 2% pajamų mokesčio. Ši suma būtų panaudota sportinės įrangos pirkimui, kuri yra būtina varžybų ir treniruočių metu. LFTSA norėtų įsigyti metalinių taikinių, laikmačių, būtinų kanceliarinių prekių, sukurti ir palaikyti lietuvišką asociacijos interneto portalą. Jame būtų skelbiami pranešimai apie varžybas, jų rezultatai, taisyklės, šaudymo saugumo reikalavimai, kita su asociacijos veikla susijusi informacija. Yra daug minčių kaip gerinti LFTSA veiklą, įvaizdį, varžybų kokybę, bet tam reikia ne tik laiko ir entuziazmo bet ir pinigų.

Kiekvienais metais per visuotinį LFTSA narių susirinkimą pateikiama finansinė ataskaita kiek iš kur pinigų surinkta ir kur jie išleisti.

Visa gauta parama būtų panaudota laikantis LR Labdaros ir paramos įstatymo.

Rekvizitai:
LIETUVOS ŠAUDYMO Į LAUKO TAIKINIUS ASOCIACIJA
Įmonės kodas 300127285
AB Hansabankas, Kodas 73000
Sąskaitos Nr. LT757300010090914284
Adresas: I.Kanto 8-4, LT-06217 , Vilnius

Yra keli budai kaip pervesti 2 %. Užpildžius prašymą ir pristačius jį į valstybinės mokesčių inspekcijos filialą pagal gyvenamąją vietą.
Bet yra ir dar paprastesnis būdas, nereikia spausdinti ir nešti prašymo į VMI .
Turbūt dauguma naudojasi banko internetu paslaugomis. Reikia prisijungti prie savo banko sąskaitos ir surasti nuorodą į VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija), ten prašymą galima bus užpildyti "online".

P.S. pervesti 2% už 2009 metus galima iki 2010-05-01 dienos.

  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo