Lietuvos šaudymo į lauko taikinius asociacija
Lithuanian Field Target Shooting Association

  • Member of European Field Target Federation2009 spalio 25d. Lietuvos Šaudymo į Lauko Taikinius Asociacija surengė Lietuvos Field target čempionato 2009 paskutinį 6 etapą.
 
Visi šauliai buvo suskirstyti į 4 kategorijas:
1) FT1 (РСР šautuvai );
2) FT2 (spyruokliniai šautuvai);
3) HFT1 (PCP šautuvai);
4) HFT2 (spyruokliniai šautuvai);
 
Varžybos buvo surengtos kaimo turizmo sodyboje (apie 6 ha teritorijoje) Ukmergės rajone. Šaudėm 50FT ir 50HFT taikinių. Šaudymo trasa gavosi išties įdomi, taikiniai buvo išdėstyti po visą teritoriją, ir lauke, ir miške, buvo ir kalniukas su tolimais taikiniais ir vandens telkinys už kurio buvo pastatyti taikiniai. Pasisekė mums ir su oru, iš ryto palijo o dienai įpusėjus lietus baigėsi bet dangus buvo apsiniaukes tai įžiūrėti taikinius kurie stovėjo miške dideliame atstume buvo nelengva nes buvo tamsu.
 
Viso buvo įrengta 25 šaudymo takeliai (po 2 taikinius takelyje). Maksimalus galimų taškų skaičius FT1 ir FT2 kategorijose buvo galimas 50 (po 50 taikinių). HFT1 ir HFT2 kategorijose 150 (po 50 taikinių x 3), nes už nuverstą taikinį buvo skiriami 3 taškai, už pataikymą į siluetą nenuvertus taikinio 1 taškas, nepataikius net į siluetą – 0 taškų.

Neapsiejo ir be peršaudimų (kai šauliai per varžybas surenka vienodą taškų skaičių, peršaudoma tik dėl prizinių vietų)
        FT2 kategorijoje už 2 vietą persišaudinėjo Audrius Ažukas ir Aleksas Jaunius. Po įtemptos kovos 2 vietą iškovojo Audrius Ažukas. 
        Noriu paminėti kad, Audriui ir Aleksui per šias varžybas teko persišaudinėti net 2 kartus, nes abu šauliai surinko vienodą taškų skaičių per 6 etapą, o suvedus visus rezultatus į metinį reitingą pasirodė, kad ir vėl pas juos gavosi vienodas taškų skaičius, todėl vyrams teko dar kartą persišaudinėti, bet jau už Lietuvos Field Target čempionato 2-os vietos nugalėtojo vardą.
        Abu yra puikūs šauliai, bet šį kartą Audrius patvirtino savo meistriškumą dar kartą apšaudęs Aleksą ir tapo Lietuvos Field Target čempionato 2-os vietos nugalėtojų su kuo ir sveikiname.
 
Pirmos penkios vietos kiekvienoje kategorijoje buvo apdovanojamos diplomais, o pirmos 3 vietos medaliais.
 
Varžybų rezultatai
Varžybų nuotraukos


Taip pat buvo surengtos Benchrest‘o varžybos


2009-10-25 po FT/HFT varžybų įvyko jau tradicinėmis tampančios pneumo Benchrest‘o varžybos. 
Kiekvienam dalyviui reikėjo iššauti po vieną šūvį į 25 įskaitinius taikinius, rungčiai buvo skirtos 25 min. Atstumas iki taikinių 25m. Galimas maksimalus taškų skaičius – 250. Taškų skaičiavimui buvo naudojamas 5,5mm žymeklis.
Rungtyje dalyvavo 24 šaulių iš Lietuvos ir Latvijos. Rungties dalyviai varžėsi dvejose kategorijose: BR1 (PCP tipo šautuvai) ir BR2 (spyruokliniai ). Rungtis vyko atvirame ore esant gana stipriam vėjui . Vėjas labai koregavo kulkelių skridimo trajektoriją, todėl, net ir turint labai taiklų šautuvą ir stabilią šaudymo poziciją, dalyviams nepavyko pasiekti maksimalių rezultatų.
Kiekvienos kategorijos prizininkams buvo įteikti diplomai. Plačiau apie šią rungtį galima pasiskaityti oficialiame European Rimfire & Air Rifle Benchrest Shooting Federation puslapyje arba forume
 
  • WFTC 2015
  • paremk-lftsa-banner
  • Member of European Field Target Federation

Mus remia:

  • dussmann-logo

Partneriai:

  • bait-logo-simple
  • viskasmedzioklei-logo